Spotkanie z DG L.Morawskim

Galeria » 2013 » Spotkanie z DG L.Morawskim

Nasze ostatnie spotkanie odbyło się 19 lutego w Szpitalu MSW w Cieplicach. Byliśmy gośćmi Eli Zakrzewskiej. Na spotkanie przybył też Gubernator Dystryktu 2230 Lesław Morawski. W pierwszej części spotkania Ela zaprezentowała Klubowi sprzęt rehabilitacyjny, jaki został zakupiony dla szpitala dzięki realizacji projektu finansowanego przez Deutsche Bank o nazwie „Initiative Plus”. W krótkim wystąpieniu podziękowała Klubowi i wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc dla Szpitala.

W następnej części spotkania Tadeusz oddał głos DG Lesławowi Morawskiemu.

Omówił on stan przygotowań oraz trudności związane z utworzeniem Federacji Polskich Klubów Rotary.