30.10.2012 Janusz Lisiecki

Galeria » 2012 » 30.10.2012 Janusz Lisiecki

Nasze ostatnie spotkanie obfitowało w Gości. Odwiedzili nas:
-Janusz Lisiecki z RC Wolsztyn, który jest Przewodniczącym Komisji ds. Grantów
-Krzysztof Błażejczyk- Prezes TV DAMI i Wojtek Chadży - właściciel Firmy KRYCHA, Członkowie RC Jelenia Góra

Krzysztof i Wojtek zaproponowali, aby nasz Klub wraz z Interactem współuczestniczył w organizacji koncertu charytatywnego „Zaczarowane Święta”. Koncert w tej formule jest organizowany przez TV DAMI po raz drugi. Występują w nim dzieci niepełnosprawne, laureaci konkursu piosenki organizowanego przez Fundację „Mimo Wszystko” Anny Dymnej, oraz dzieci niepełnosprawne z naszego regionu. Gwiazdą tegorocznego koncertu będzie DODA. Prowadzenie- Kasia Cichopek.

W drugiej części spotkania bardzo interesującą prezentację na temat grantów wygłosił nasz gość z Wolsztyna Janusz Lisiecki. Prezentacja Janusza znajduje się poniżej